Teknoloji

AMD Ryzen 5000 Serisi İçin Yeni Oyun Paketi Duyuruldu

 
AMD bugün, 1 Nisan 2023’e kadar sürecek olan yeni Oyun Paketi paketini duyurdu. Relic Entertainment™, Inc., bu paketle birlikte Ryzen 5000 Serisi Masaüstü İşlemcileri satın alan oyunculara bir hediyedir. Gerçek zamanlı askeri strateji oyunu serisinin heyecan verici son oyunu Company of Heroes 3 ücretsiz olarak sunulacak.
 
AMD “Zen 3” mimarisi üzerine inşa edilen Ryzen 5000 Serisi Masaüstü İşlemciler, üstün oyun performansı sunarak oyuncuların Akdeniz bölgesindeki nefes kesici bir kampanyada rakiplerini alt etmeye çalışırken her ayrıntının keyfini çıkarmasına olanak tanıyacak.
 
Oyuncular, Company of Heroes 3 hediyesini almak için bu kodu kullanmak üzere 6 Mayıs 2023’e kadar satın aldıkları ve sahip oldukları öğeyle birlikte bir kullanım kodu alacaklar. Kodu kullanan oyuncular, oyun 23 Şubat 2023’te piyasaya sürüldüğünde doğrudan erişim elde edecekler.
 
Oyuncular daha fazla bilgi için www.amd.com/COH3 adresini ziyaret edebilir. Tüm şartlar ve koşullar ve oyun kodlarını kullanmak için lütfen www.amdrewards.com adresini ziyaret edin.
 
basın bülteni

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu